تماشا و دانلود فیلم سینمایی جری مگوایر – Jerry Maguire 1996 – دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم سینمایی جری مگوایر : جری مگوایر (به انگلیسی: Jerry Maguire) فیلمی ۱۳۹ دقیقه‌ای در سبک کمدی درام و ورزشی به کارگردانی کامرون کرو با بازی تام کروز، کوبا گودینگ جونیور و رنه زلوگر محصول سال ۱۹۹۶ است.

این فیلم در پنج رشته نامزد جایزه اسکار شد که کوبا گودینگ جونیور توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد را از آن خود کند.

این فیلم با کیفیت عالی و لینک مستقیم برای تماشا و دانلد شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

 

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.3

تاریخ انتشار : ‍ 1996

مدت زمان : 139 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : فارسی

فیلم سینمایی جری مگوایر


فیلم سینمایی جری مگوایر :

جری مگوایر مدیر برنامهٔ موفق بازیکنان ورزشی است و همیشه به دنبال یافتن کارها و موکلانی پر سود است تا اینکه اتفاقی موجب می‌شود تا نگاهش به شغلش به عنوان یک مدیر برنامه تغییر کند. او با نوشتن گزارشی بیان می‌کند که بهتر است تعداد موکلان یک مدیر برنامه کاهش یابد تا او بتواند رابطه عمیق‌تری با هر یک از آنان برقرار کند. انتشار این گزارش زندگی جری را برای همیشه تغییر می‌دهد…

فیلم سینمایی جری مگوایر

جری مگوایر یک عامل ورزشی ۳۵ ساله است که برای مدیریت ورزشی بین‌المللی (SMI) کار می‌کند. پس از اینکه انتقاد پسر یک بازیکن آسیب دیده باعث تغییر زندگی می‌شود، او بیانیه‌ای در مورد عدم صداقت درک شده در تجارت مدیریت ورزشی و تمایلش به همکاری با مشتریان کمتر برای ایجاد یک رابطه شخصی بهتر و دلسوزتر با آن‌ها می‌نویسد. به نوبه خود، مدیریت SMI، باب شوگر، دستیار جری را می‌فرستد تا او را اخراج کند. این امر جری و شکر را تحریک می‌کند تا هر یک از مشتریان جری تماس بگیرند تا آن‌ها را متقاعد کنند که خدمات دیگری را استخدام نکنند. جری با راد تیدول، گیرنده گسترده آریزونا کاردینالز، یکی از مشتریانش که از قراردادش ناراضی است، صحبت می‌کند. او برای زندگی خانواده‌اش به یک قرارداد ۱۰ میلیون دلاری نیاز دارد. جری به او اطلاع می‌دهد که اگر برای فصل مصدوم شود، هیچ پولی از کاردینال‌ها دریافت نخواهد کرد. راد عزم جری را از طریق یک مکالمه تلفنی بسیار طولانی آزمایش می‌کند، در حالی که شوگر بقیه مشتریان جری را متقاعد می‌کند که به SMI پایبند باشند.