درباره به نام ایران

لازم دانستیم که توضیحاتی درباره این سایت برای شما هموطن یا هم زبان بدهیم که بسیار مهم و حائز اهمیت است
اولین نکته این است که این سایت مطیع قوانین دروغ و بی پایه و اساس جیبری اسلامی ایران نیست

چرا فیلتر میشویم ؟
فیلتر شدن ما صرفا به دلیل گذاشتن فیلمهای بدون سانسور نیست چرا که بسیاری از سایت های وابسته به دولت فیلم بدون سانسور منتشر میکنند و هیچ گاه فیلتر نمیشوند، فیلتر شدن ما فقط به دلیل مانع شدن ما از پولشویی یک عده از مافیای سینماگران ایرانی میباشد که وابستگی علنی آنها به سپاه برای همه آشکار است، به همین دلیل گاهی در مدت یک ماه 4 بار سایت ما فیلتر میشود.

دلیل راه اندازی سایت  :
اولین دلیل راه اندازی این سایت این است که هنرمندان و سینماگران ایرانی را وادار کنیم که در خط مردم قرار بگیرند نه حکومت، اینگونه نه تنها میتوانند فروش بهتری نیز از فیلمهایشان داشته باشند، بلکه مورد محبوبیت بیشتری در جامعه ایرانی و جهانی قرار خواهند گرفت. پس بجای انتشار فیلمهای آنلاین خود در سایت های وابسته مافیای سپاه پاسداران و اجیر کردن شرخر های سایبری برای سایتهایی مثل سایت ما و از بین بردن پولهایشان به این افراد، سعی کنند با ما همراه باشند ، اگر تهیه کننده یا تولید کننده فیلم وابسته حکومتی نباشد ما با کمال میل حاضر به خرید محصولات آنها یا مشارکت در فروش محصول آنها هستیم، مطمئن باشید که حداقل فروش شما دوبرابر مبلغی است که سپاه به شما میدهد.

تنها توانائی این افراد در حد ریپورت پیج های ما در فضای مجازی میباشد نه بیشتر آیا تا کنون کدوم یک از این افراد توانسته اند حتی یک ویدیو از ما را حذف کنند ؟ از تاریخچه سایت مسلم است که این اشخاص هیچ گونه توانائی حقوقی و عملی ندارند. طبق قانون ایالات متحده آمریکا (U.S. Circ. 38a.) کشور های زیر عضو معاعهده برن و هیج پیمان بین المللی دیگری در حوزه کپی رایت با ایالات متحده آمریکا نیستند:

تیمور شرقی ، اریتره ، اتیوپی ، ایران ، عراق ، پالائو ، سان مارینو ، سومالی و سودان جنوبی.

به این ترتیب، آثار منتشر شده توسط شهروندان این کشورها در خارج از این کشورها تحت حمایت قانون حق چاپ (کپی رایت) نیستند.

تلاش تیم ما در این سایت شکستن انحصار شرکت های رانتی پخش و توزیع محصولات فرهنگی کشورمان ایران است. هدف ما کوتاه کردن دست این شرکت هاست که بطور کاملا غیر حرفه ای با استفاده از رانت های دولتی و روابط با نهادهای قدرت تمام گزینه های آلترناتیو را برای دریافت و تماشای فیلم و سریال ایرانی و خارجی را با فیلترینگ و اعمال زور از بین برده اند. تلاش میکنیم شرایط بهتری برای دسترسی همه هموطنان علاقه مند به هنر و فرهنگ فراهم شود. امیدواریم در این راه هنرمندان و سینماگران مردمی در کنار مردم قرار گیرند و با فاصله گیری از نهادهای قدرت به مردم بپیوندند. و در این راستا کلیه شرایط را برای پخش و توزیع آثار این عزیزان فراهم می کنیم تا با حمایت های مردم و هنر دوستان ، هنرمند ایرانی نیازی به وابستگی به نهاد های زور و زر نداشته باشد

در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت
این عوعو سگان شما نیز بگذرد

آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست
گرد سم خران شما نیز بگذرد

بادی که در زمانه بسی شمعها بکشت
هم بر چراغدان شما نیز بگذرد

زین کاروانسرای بسی کاروان گذشت
ناچار کاروان شما نیز بگذرد
یکی دیگر از دلایل راه اندازی این سایت  آن این میباشد که مخاطبی که توانائی خرید بلیت سینما یا خرید ویدیو را ندارد، دلیل نمیشود که از دیدن فیلم محروم شود.
خوب این دلیل نمیشود که ما از جیب هنرمند یا تهیه کننده برداریم و به مخاطب رایگان بدهیم، بنابراین ترجیح دارد که این هنرمندان و تهیه کنندگان سعی کنند با سایت های مردمی برای فروش آثار سینمایی خود به مذاکره بنشینند و ما هم با تمام وجود از آنها استقبال میکنیم در غیر این صورت بهتر است بدون قید و شرط پخش تولیدات خود را در انتشار رسمی بزنند و در همین جا به آنها اعلام میکنیم نهایت تلاش خود را برای انتشار محصولاتشان به صورت رایگان انجام میدهیم و از تمامی سایتهایی که ما را همراهی میکنند حمایت میکنیم.

برای تماس با سایت یا تبادل لینک میتوانید از طریق ایمیل نیز نظر و پیشنهاد خود را به ما ارسال فرمائید

[email protected]


ما ادعایی نداریم که بهترین یا بی نظیرترین هستیم اما این افتخار را داریم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند