دانلود و تماشا فیلم سینمایی من از سپیده صبح بیزارم

فیلم سینمایی من از سپیـده صبـح بیـزارم (I Hate the Dawn) فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی علی کریم محصول سال ۱۳۹۱ است.

این فیلم برای شرکت در بخش نوعی نگاه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد که به دستور و اصرار شورای نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد دولت قبل به نام من عاشق سپیـده صبحم تغییر نام داد ولی با نام اصلی خود من از سپیـده صبـح بیزارم در نمایش‌های خارج از ایران حضور داشت.

فیلم من از سپیده صبح بیزارم با کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است.


 

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1398

مدت زمان : 106 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

من از سپیده صبح بیزارم

امیر دستیار کارگردان به همراه کارگردان بابک سپهری به سمت لوکیشن فیلمبرداری می‌روند. در مسیر رسیدن به لوکیشن فیلمبرداری کارگردان متوجه می‌شود که دستیارش حال مساعدی ندارد و انگار چیزی را از او پنهان می‌کند…

“شاید انسان دیروز برای گریز از تنهایی و حذف فاصله ها و مرز ها بود که دست به دامان شبکه های اجتماعی و دیگر ابزار ارتباطی شد. گویا قرار بر این بود که تنهایی، به خاطره ای تلخ و دور مبدل شود.
اما این پایان قصه نبود. وسایل ارتباط جمعی و شبکه های اجتماعی، موجب شد تا احساسات، افکار و خصوصی ترین اطلاعات شخصی عیان شود و این هم تمام واقعیت نبوده و نیست. از پس این وسعت ارتباطات، قاره ها وکشورها و شهر ها همچنان نزدیک و نزدیکتر می‌شوند وما ساکنان دهکده جهانی هر روز دورتر و دروتر می‌شویم .
“من از سپیده صبح بیزارم” حاصل نگرانی من از تبعات همین دوری ها و تنهایی هاست. در این روزگار سرشار از فجایع و زشتی ها، آنچه روبروی ما تصویر می‌شود تلخی و نا امیدی و سیاهی است. تعبیر کاملتری از زندگی را در دل روزهای سخت و سرد سراغ دارم که ما را به آرامش و لبخندی شیرین دعوت می کند و این خودِ خودِ زندگی‌ است.

فیلم “من از سپیده صبح بیزارم” حاصل مهربانی و اعتماد گروهی از دوستان و همکاران عزیزی است که در روزهای سخت با تمام مهرشان در کنار من ماندند تا ایده ای را به تصویر تبدیل کنیم. شاید در روزگار دوری ها و فاصله ها، داشتن این همه عزیز در کنار هم بی مثال باشد. به دنبال فرصتی بودم برای سپاس از دوستی همکارانم در این فیلم، که اگر نبودند کلمات همچنان بر کاغذ باقی می ماندند و خبری از تصویر ” من از سپیده صبح بیزارم” نبود.

کارگردان و نویسنده و تهیه کننده :

بازیگران :