تماشا و دانلود فیلم سینمایی برگر خوب 2 _ Good Burger 2 2023 _ دوبله فارسی بدون سانسور

برگر خوب 2 : برگر خوب 2 یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال 2023 به کارگردانی فیل تریل و با بازی کنان تامپسون و کل میچل است . این دنباله‌ای بر فیلم برگر خوب (1997) است که بر اساس یک طرح کمدی درسریال نیکلودئون All That ساخته شده بود . داستان این است که دکستر رید دوباره با اد در محل کار قدیمی‌اش گود برگر متحد می‌شود. جایی که این زوج رازی را در رابطه با جانشین رستوران رقیب قدیمی‌شان فاش می‌کنند.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 5.3

تاریخ انتشار : 2023

مدت زمان : 90 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

برگر خوب 2
برگر خوب 2

برگر خوب 2 :
بیست و شش سال پس از اتفاقات فیلم اول ، دکستر رید به امید تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق، از Good Burger کناره‌گیری کرد، اما ایده‌های اختراع او شکست خورده است. آخرین اختراع او، اسپری که می تواند هر ماده ای را ضد شعله کند. نتیجه معکوس می دهد زیرا او سعی می کند مواد را در خانه خود در نمایشی برای سرمایه گذاران از جمله مارک کوبان به نمایش بگذارد که در نهایت آن را می سوزاند. دکستر که بدون خانه و تجارت مانده است، به دنبال نقل مکان با خواهرش شارلوت است. اما او قبول نمی کند زیرا یکی از سرمایه گذاران اوست. سپس با اد که هنوز در گود برگر کار می کند تماس می گیرد و موافقت می کند که در خانه اش بماند.

دکستر برای یافتن چندین کارمند جدید از گود برگر بازدید می کند: دو دوقلو سیندی و میندی. روت مسن؛ پسر اد، Ed 2، که دقیقاً شبیه اد به نظر می رسد و عمل می کند. و میا خواهرزاده دکستر. دختر…