شب آهنگی 3 قسمت 19 تماشا و دانلود با کیفیت عالی و رایگان

شب آهنگی 3 قسمت 19 : فصل سوم شب آهنگی برنامه کمدی جدید حامد آهنگی در قالب یک سریال ویژه شاد و دکوری جذاب است. سریال، استندآپ و برنامه شب آهنگی به صورت هفتگی با مهمانان جذاب به تهیه‌کنندگی محمدرضا صابری و کارگردانی و اجرای حامد آهنگی است.

این سریال با سه کیفیت مختلف و عالی برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1403

کشور : ایران

زبان : فارسی

شب آهنگی
شب آهنگی

شب آهنگی 3 قسمت 19 :
در آغاز فصل سوم از برنامه پرطرفدار و شاد “شب آهنگی”، مخاطبان شاهد اجرا و کارگردانی بی‌نقص حامد آهنگی هستند. این سریال که در تاریخ 5 بهمن از زردفیلم پخش می‌شود، ادامه‌ای بر فصل اول موفق می‌باشد. فضایی شاد و پرهیجان، همراه با چالش‌ها و مصاحبه‌های جذاب با حضور مهمانان ویژه، این مجموعه را به تجربه‌ای دوست‌داشتنی برای تماشاگران تبدیل کرده است…

“شب آهنگی” با هدف ایجاد لحظاتی شاد و هیجان‌انگیز، به مصاحبه با هنرمندان و برگزاری مسابقات طنز می‌پردازد. تهیه‌کنندگی این برنامه را محمدرضا صابری به عهده دارد و با اجرای حامد آهنگی، کمدین معروف، این برنامه توانسته به موفقیت چشمگیری دست یابد.
برنامه با اجرای حامد آهنگی نه تنها توانست استعداد وی در اجرای استندآپ کمدی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهد، بلکه با ورود او به عرصه مجری‌گری، سطح جدیدی از تعامل و سرگرمی را به تلویزیون ایران تزریق کرد. با توجه به تجربه و کاریزمای آهنگی، او توانست شکلی نوین و جذاب از برنامه‌های تاک‌شو را بسازد.

مجری : حامد آهنگى

تهیه کننده :محمدرضا صابری

مجری و مهمان: