صداتو 2 قسمت 10 _ تماشا و دانلود کاملا رایگان

صداتو 2 قسمت 10 : برنامه صداتو محصول سال 1403 کشور ایران به کارگردانی و تهیه کنندگی حامد جوادزاده، این کارگردان و مستند ساز که دومین تجربه حضور خود را در شبکه نمایش خانگی نیز پشت سر میگذارد پیش از این نیز در سال 1397 یک ویژه برنامه ورزشی را تهیه کنندگی و کارگردانی نموده بود که در آن زمان با استقبال گسترده مخاطبان نیز همراه شد . توانست بر خلاف تبلیغات گسترده تلویزیون برای ویژه برنامه های ورزشی خود، برنامه زابیواکا حامد جوادزاده در صدر پر مخاطب ترین برنامه ورزشی سال 1397 نیز قرار گیرد.
حامد جوادزاده که در آن سال ویژه برنامه جام جهانی روسیه را نیز کارگردانی و تهیه کنندگی کرده بود باعث شد نام او با آن برنامه جنجالی نیز بر سر زبان ها قرار گیرد.

این مسابقه برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1403

زمان : 124 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

صداتو 2
صداتو 2

صداتو 2 قسمت 10 :
یک ویژه برنامه با سبک و سیاق معمایی و موزیکال می باشد که هدایت آن را محسن کیایی نیز بر عهده دارد . در این برنامه شرکت کنندگان قرار است که با همیارانی که از هنرمندان و صدا پیشگان تشکیل شده است به حل معماها و رقابت با یکدیگر نیز بپردازند. و در این بین که محسن کیایی هدایت این برنامه را نیز بر عهده دارد. علاوه بر او چهار نفر نیز قرار است که در قالب کمک کننده در این مسابقه نیز حضور داشته باشند.

مسابقه صدا تو
مسابقه صدا تو

صداتو جدیدترین محصول شبکه نمایش خانگی به کارگردانی حامد جوادزاده می باشد .که در سبک موزیکال . معمایی داستان آن روایت میشود که محسن کیایی هدایت و مجری گری این این برنامه را نیز بر عهده دارد.