فیلم سینمایی روز ششم

فیلم سینمایی روز ششم : روز ششم فیلمی به کارگردانی، نویسندگی حجت قاسم‌زاده اصل و تهیه‌کنندگی رحمان سیفی آزاد مجری طرح حسین رامه سرمایه گذار فیلم سیاوش امین پور و محصول سال ۱۳۹۹ است. این فیلم که از حضور در جشنواره فجر بازماند از مهم‌ترین غایبان سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر بود.

حجت قاسم زاده اصل، کارگردان، تهیه‌کننده و نویسنده فیلم روز ششم، با این اثر جذاب و رازآلود خود توانسته است بینندگان را به دنیایی پر از معما و اتفاقات ناگوار بکشاند. او با استفاده از بازیگران برجسته و تیم فنی مجرب، توانسته است یک اثر هیجان انگیز و جذاب ارائه دهد. حضور این هنرمندان باعث شده است که فیلم روز ششم به یکی از پرطرفدارترین فیلم‌های سینمای ایران تبدیل شود.

این فیلم با سه کیفیت عالی و رایگان برای شما در سایت قرار داده شده

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1403

مدت زمان : 90 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

فیلم سینمایی روز ششم
فیلم سینمایی روز ششم

فیلم سینمایی روز ششم :
یک زندانی به نام احمد که تنها پنج روز فرصت دارد جواب چند معما را پیدا کند تا بتواند زنده بماند، بخشی از اتفاق‌ها در گذشته رخ داده که بدون روشن شدن آنها برای مشکل‌های امروز جوابی پیدا نخواهد کرد احمد اگر موفق نشود روز ششم کشته می‌شود…

مصطفی زمانی، بهاره افشاری، جمشید هاشم‌ پور، امیر جعفری و مهران احمدی از بازیگران اصلی روز ششم هستند، از دیگران بازیگران فیلم سینمایی روز ششم می توان افشین هاشمی، همایون ارشادی، شیما نیک‌ پور، بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی‌ نیا، نیلوفر کوخانی، شهاب عباسیان، محمد نریمانی، شهرام نیک‌ کار، لویی سیفی، فرهاد مهدوی و امیرعلی ملک‌ مطیعی را نام برد.