پدرخوانده 3 قسمت 6 _ تماشا و دانلود کاملا رایگان

پدرخوانده 3 قسمت 6 : مسابقه پدرخوانده (The Godfather) یک برنامه رئالیتی شو، معمایی و خانوادگی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب است که در سال 1401 منتشر شد؛ حرفه‌ای‌ها پدرخوانده بازی می‌کنند.

یک بازی طولانی و پر از تعلیق، با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است که یازده بازیکن در آن حضور دارند.

این برنامه با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است .


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال تولید: 1401

مدت زمان : 150 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

پدرخوانده
پدرخوانده

پدرخوانده 3 قسمت 6 :

از اولین فصل برنامه در دو سال پیش تا به حال ما رفته رفته اشکالات‌‌مان را برطرف کردیم. ما سعی کردیم در هر قسمت شما از زمان ورود بازیگران به لوکیشن تا کل بازی و گفتگوهای بعد از آن را ببینید؛ در پدرخوانده لوکیشن ما به صورت فرضی انبار قاچاق مافیای سیسیل ایتالیا است.
چون کار ما رئال است ممکن است یک قسمت یک ساعت و نیمه تمام شود و ممکن است قسمت دیگری سه ساعت طول بکشد…

رئالیتی‌شو انبار فرضی قاچاق مافیای سیسیل ایتالیا است.در یک سناریو 11 نفره شامل 3 مافیا و یک پدرخوانده قدرتمند، 7 شهروند و یک نقش مستقل پیش می‌رود.

بازیکنان برای یادگیری بازی جدید ماه زمان صرف تمرین کرده‌اند. فصل‌های نهایی پدرخوانده با دوربین 360 درجه ضبط خواهد شد.

اما مسابقه مافیا آنچنان هم بی‌حاشیه نبود چرا که در قسمت‌های پایانی برخی بازیکنان حاضر در فینال مسابقه شب‌های مافیا. اعلام داشتند که تقلب به صورت گسترده در این برنامه وجود داشته است. اما هیچ یک از عوامل شب‌های مافیا نسبت به این حواشی و نقدهای بازیکنان به وجود تقلب. واکنشی نشان نداده و تنها به یک قول بسنده کرده که در فصل بعدی…