اسکار 6 قسمت 4 پایان _ تماشا و دانلود

اسکار 6 قسمت 4 : مهران مدیری در جدیدترین فعالیت خود در نمایش خانگی برنامه‌ای با نام اسکار تولید کرده است. یک گیم‌شو با حضور چهره‌های مختلف سینمایی آماده کرده که عمده شرکت‌کنندگان آن را بازیگران تشکیل می‌دهند.
از آخرین فعالیت هنری مهران مدیری دو سال می‌گذرد و او پیش از آنکه با تلویزیون به اختلاف بخورد مسابقه دورهمی را با دکور و طرح جدید تولید کرد. مسابقه‌ای که در زمان خودش طرفداران زیادی داشت. مدیری که علاقه‌اش به اجرای تاک شو را با فصل اول برنامه دورهمی نشان داده بود. در فصل دوم به سراغ مسابقه‌ای ترکیبی رفت و با تست‌های اطلاعات عمومی مخاطبان برنامه را به چالش کشید.

این برنامه با سه کیفیت برای دانلود شما عزیزان در سایت می باشد.


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال تولید: 1402

ژانر: گیم شو و سرگرم کننده

مدت زمان : 84 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

اسکار
اسکار

اسکار 6 قسمت 4 :
در هر فصل ۴ قسمتی از این رئالیتی شو، ۴ سلبریتی به انجام چالش هایی که از طرف مجری برنامه به آنها اختصاص داده، می پردازند. در پایان فصل، نحوه انجام چالش های آنها، توسط مجری و دستیار او و همچنین بینندگان، امتیاز دریافت کرده و یک نفر از آنها برنده جایزه بزرگ آن فصل خواهد شد. نحوه دریافت چالش ها برای شرکت کنندگان این برنامه به صورت دریافت یک پاکت مهر و موم شده است. هیچ‌کدام از شرکت کنندگان پیش از شروع برنامه از چالش خود آگاه نیستند.

این رئالیتی‌شو، یک شوی مهیج و کمدی خواهد بود که از روی برنامه تسک مستر ساخته شده است. تلاش بازیگران برای برنده شدن واقعی است و تلاش آنها برای برنده شدن جایزه ای از جنس طلا به هیجانی تر شدن این برنامه کمک می کند…