سریال جنگل آسفالت قسمت 11 _ تماشا و دانلود

جنگل آسفالت قسمت 11 : سریال جنگل آسفالت (The Asphalt Jungle) سریالی اجتماعی، درام و خانوادگی به کارگردانی پژمان تیمورتاش، تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و نویسندگی مشترک پژمان تیمورتاش و مهدی اسدزاده، در شبکه نمایش خانگی محصول سال 1403 است.

فیلم‌های شب، داخلی، دیوار ساخته وحید جلیلوند، برادران لیلا به کارگردانی سعید روستایی و تفریق آخرین ساخته مانی حقیقی، سه فیلم نوید محمدزاده بودند که امسال به جای اکران در سینما به شکل قاچاق پخش شدند؛ حالا او سریال جنگل آسفالت را در راه پخش از شبکه نمایش خانگی دارد که پس از قورباغه و آکتور، سومین حضور او در سریالی در شبکه نمایش خانگی است که مطمئنا مخاطبان زیادی را جذب خواهد کرد.

این سریال با سه کیفیت مختلف برای دانلود و تماشای شما عزیزان گذاشته شده است.


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار: 1403

مدت زمان : 73 دقیقه

ژانر : درام، خانوادگی، اجتماعی

کشور : ایران

زبان : فارسی

جنگل آسفالت
جنگل آسفالت

جنگل آسفالت قسمت 11 :
در سریال جنگل آسفالت، هنگامه دختری 25 ساله می‌باشد که با بحرانی بزرگ روبرو شده است؛ برادر کوچکتر او، دانیال، به دنبال نزاعی در گذشته، در آستانه قصاص قرار دارد؛ حال هنگامه به هر دری می‌زند تا بتواند مبلغ مورد نظر اولیا دم را فراهم کند و برادرش را نجات دهد؛ جنگل آسفالت سریالی است با بازی نوید محمدزاده که این روز‌ها می‌توان به او لقب ستاره فیلم‌های قاچاق‌شده را داد. او امسال سه فیلم مهم را در راه اکران داشت که هیچ کدام به پرده نرسیدند و پیش از نمایش عمومی فیلم، نسخه قاچاق آن‌ها به بازار راه پیدا کرد…

کارگردان : پژمان تیمورتاش

تهیه کننده :اسماعیل عفیفه

نویسنده :پژمان تیمورتاش و مهدی اسدزاده

بازیگران :