تماشا و دانلود فیلم سینمایی لوگان خوش شانس _ Logan Lucky 2017 _ دوبله فارسی بدون سانسور

لوگان خوش شانس : لوگان لاکی یک فیلم کمدی دزدی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی استیون سودربرگ است که بر اساس فیلمنامه‌ای به نام ربکا بلانت ساخته شده است. سودربرگ برای کارگردانی این فیلم از دوران بازنشستگی خارج شد و آن را به طور مستقل از طریق شرکت خود، Fingerprint Releasing، توزیع کرد. در این فیلم گروهی متشکل از چانینگ تیتوم . آدام درایور ، رایلی کیو ، دنیل کریگ ، ست مک فارلین ، کیتی هلمز ، هیلاری سوانک ، کاترین واترستون و سباستین استن حضور دارند . این فیلم درباره خانواده لوگان و تلاش آنها برای سرقت از جاده سریع السیر شارلوت در حالی که از افسران امنیتی و اف بی آی دوری می کند، است.

لوگان لاکی در ناکسویل، تنسی در 9 اوت 2017 به نمایش درآمد و در 18 آگوست 2017 توسط خیابان بلیکر در ایالات متحده اکران شد . این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد و بسیاری از منتقدان بازی های بازیگران و کارگردانی سودربرگ را ستودند . 48 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.0

تاریخ انتشار : 2017

مدت زمان : 118 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

لوگان خوش شانس
لوگان خوش شانس

لوگان خوش شانس :
برادران جیمی (چنینگ تیتوم) و کلاید لوگان (آدام درایور)، برای معکوس کردن یک نفرین خانوادگی تلاش می‌کنند. آنها در حین برگزاری مسابقه کوکا-کولا ۶۰۰ در جاده سریع‌السیر چارلوت موتور دست به یک سرقت دقیق و حساب شده می‌زنند…