تماشا و دانلود فیلم سینمایی بلوند اتمی _ Atomic Blonde 2017 _ دوبله فارسی بدون سانسور

بلوند اتمی : بلوند اتمی (به انگلیسی: Atomic Blonde ) یک فیلم اکشن مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۱۷به کارگردانی دیوید لیچ (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه‌ای از کرت جانستاد ، بر اساس رمان گرافیکی سردترین شهر نوشته آنتونی جانستون و سام هارت در سال ۲۰۱۲ است. در این فیلم شارلیز ترون (که به عنوان تهیه کننده هم کار می کرد)، جیمز مک آووی ، جان گودمن ، تیل شوایگر ، ادی مارسان ، سوفیا بوتلا و توبی جونز بازی می کنند . داستان حول محور جاسوسی می‌چرخد که باید فهرستی از ماموران دوگانه را پیدا کند که در آستانه فروپاشی دیوار برلین در سال 1989 به غرب قاچاق می‌شوند.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 6.7

تاریخ انتشار : 2017

مدت زمان : 115 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

بلوند اتمی
بلوند اتمی

بلوند اتمی :
در نوامبر 1989، چند روز قبل از فروپاشی دیوار برلین ، مامور KGB ، یوری باختین، مامور MI6 جیمز گاسکوین را می‌کشد و ساعت او حاوی The List، یک سند میکروفیلم با نام هر مامور اطلاعاتی فعال در برلین را می‌دزدد .

یک روز بعد، جاسوس سطح بالای MI6، لورین بروتون، برای بازیابی لیست اعزام می شود. به او گفته می شود که مراقب ساچل، یک مامور دوگانه مرموز برای KGB باشد. با رسیدن به برلین، او با دو مامور KGB با پیامی از رئیس آنها، الکساندر برموویچ، روبرو می شود. او از آنها فرار می کند و توسط تماس واقعی خود، رئیس ایستگاه MI6، دیوید پرسیوال، دستگیر می شود. لورین آپارتمان گاسکوئین را جستجو می کند و تصویری از او و پرسیوال را پیدا می کند. پرسیوال قبلاً منکر آشنایی با گاسکوین شده بود، بنابراین او مشکوک بود که پرسیوال پشت پلیس برلین غربی بود که…