سریال در انتهای شب قسمت 3 _ تماشا و دانلود

در انتهای شب قسمت 3 : سریال در انتهای شب (At The End of The Night) سریالی اجتماعی، درام، عاشقانه، پلیسی و خانوادگی به کارگردانی آیدا پناهنده، تهیه‌کنندگی محمد یمینی و نویسندگی مشترک آیدا پناهنده و ارسلان امیری، در شبکه نمایش خانگی محصول سال 1403 است؛ پارسا پیروزفر و هدی زین‌العابدین با سریال 9 قسمتی در انتهای شب به شبکه نمایش خانگی می‌آیند.

این مجموعه اولین حضور آیدا پناهنده در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود؛ او پیش از این فیلم‌های ناهید، اسرافیل، تی تی و… را کارگردانی کرده است. آیدا پناهنده بعد از تجربه همکاری موفقی که با پارسا پیروز‌فر در فیلم تی تی داشت، از او برای بازی در نخستین سریالش در شبکه نمایش خانگی دعوت کرد. این سریال که پیش‌تر محبوبه شب نام داشت. سریالی که پارسا پیروزفر با هدی زین‌العابدین هم‌بازی است.

پارسا پیروزفر از جمله بازیگرانی است که فعالیتش را از سریال‌های تلویزیونی آغاز کرد و با اولین سریالش به شهرت رسید؛ سریال در انتهای شب به کارگردانی آیدا پناهنده تازه‌ترین حضور پارسا پیروز‌فر در شبکه خانگی بعد از سریال موفق یاغی محسوب می‌شود.

این سریال با سه کیفیت مختلف برای دانلود و تماشای شما عزیزان گذاشته شده است.


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار: 1403

مدت زمان : 50 دقیقه

ژانر : درام، عاشقانه، پلیسی، اجتماعی

کشور : ایران

زبان : فارسی

در انتهای شب
در انتهای شب

در انتهای شب قسمت 3 :
سریال در انتهای شب حول محور زنی به نام نگار (با بازی هدی زین‌العابدین) می‌چرخد که پس از سال‌ها به ایران باز می‌گردد. او در جستجوی همسر گمشده‌اش کامران (با بازی پارسا پیروزفر) است که در شب عروسی‌شان ناپدید شده است. نگار در این مسیر با پیمان (با بازی رضا بهبودی)، کارآگاهی که به دنبال یک قاتل زنجیره‌ای است، آشنا شده و رازهای تاریکی برملا می‌شود که…